1 Görüntülenme
Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle | (2021) Türkçe Dublaj FULL HD
8.9 IMDB Puanı

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle | (2021) Türkçe Dublaj FULL HD

(Spider-Man: No Way Home)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Chris McKenna, Erik Sommers, Stan Lee
Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle ⚡ 2021 yapımı Aksiyon Macera ve Bilimkurgu türü filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı Seçenekleriyle 10809 FULL HD Kalitesinde izleyebilirsiniz. Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği filmin başrölünde yine Tom Holland yer alıyor.

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok Film Konusu ve Özeti
Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filmi, Marvel sinematik evreninin en popüler ve ikonik kahramanlarının başında geliyor Spider-Man. Daha önce sinema perdesine iki farklı seri aracılığıyla uyarlanan bu kahraman, özellikle de MCU – Sony ortaklığında çok daha değişik bir moda ulaşabilen bir hale dönüştü. Öyle ki Avengers ekibinde yer alması ve evrenin diğer filmlerinde de görünmesi Spider-Man’i hayli popülerleştirdi. Kaldı ki ilk iki filmdeki atmosfer dahilinde de değişik bir moda ulaşan kahramanın yaklaşmakta olan yeni hikayesi Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filminin Marvel’ın geleceğinin şekillenmesi açısından da hayli önemli olduğu söyleniyor. Keza DoctorStrange başta olmak üzere birçok önemli karakterler evrenin akıbetinin de netleşmesi bekleniyor.

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filmi aslında yeni nesil Örümcek Adam’ımızın yeni bir macera üzerinden şekillenen adımlarını anlatacak. Tabii ki TomHolland’ı yeniden kostümü giyerek göreceğimiz bir macera. Fakat buradaki dikkat çekici önemli nokta, aslında maceranın önceki Spider-Man fimleriyle de bağlantı halinde olabilme ihtimali. Yani bir nevi paralel evrenler mevzusu gündeme geliyor ve ilk Peter Parker’dan günümüze dek şekillenecek bir anlatı var. Ki ilk seride DoctorOctopus’a hayat veren AlfredMollina’nın yeniden rolüne dönmesi ve yaptığı açıklamalar da zaten bu yönde. Kaldı ki ikinci Spider- Man’in ikinci filminde rol alan JamieFox’un da Electro rolüne geri dönüşü paralel evren anlatılarındaki etkileşimi iki katına ulaştırmış durumda.

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filminin yönetmenliğinde ise ilk iki macerayı da çeken JonWatts yer alıyor. Watss, Marvel’ınRusso kardeşler sonrasında en fazla sevdiği yönetmen oldu. Ki Fantastik Dörtlü filmini de bu isme emanet eden stüdyonun Spider-Man anlatısının devamlılığını da koruduğu için sonuç itibariyle farklı bir işleyiş oluşturmasına kesin gözüyle bakılıyor. Her açıdan izleyiciye nefis bir çizgi roman anlatısının sinemasal versiyonunu oluşturmasını başaran Spider-Man’in bu yaklaşmakta olan yeni macerasının bir nevi Noel temasında olmasına da kesin gözüyle bakılıyor. Heyecan, aksiyon ve fantastik unsurların bir arada olacağı bu macera Marvel’ın kaderini tamamen değiştireceğe benziyor şimdiden…

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok Filmin Oyuncu Kadrosu;
Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filmin oyuncu kadrosunda Zendaya, Tom Holland, Marisa Tomei, Benedict Cumberbatch, Angourie Rice, J.K. Simmons, Alfred Molina, Jamie Foxx, Martin Starr, Jacob Batalon, J.B. Smoove, Harry Holland ve Tony Revolori gibi yıldızlar yer almaktadır.

2021 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri
Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle ⚡ 2021 yapımı Aksiyon Macera ve Bilimkurgu türü filmi sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

Filmin Orjinal Adı: Spider-Man: No Way Home
Yönetmen: Jon Watts
Aktörler: Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jacob Batalon, Jon Favreau, Jamie Foxx, Willem Dafoe, Alfred Molina, Benedict Wong, Tony Revolori, Marisa Tomei, Angourie Rice, Arian Moayed, Paula Newsome, Hannibal Buress
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2021
IMDB: 22722 oy ile 9.2
Filmin Süresi: 148 dakika

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın