1,070 Görüntülenme
Doktor Bey – Doctor izle
8.6 IMDB Puanı

Doktor Bey – Doctor izle

(Doctor)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 148 dakika
Kategori
Senaryo Nelson Dilipkumar
Varun bir ordu doktorudur ve işinde de çok başarılıdır ve evlenmek üzere olduğu için de Varun için hayat gayet iyi gitmektedir. Ancak Varun nişanlısından korkunç bir haber aldığında her şey hem Varun hem de nişanlısının ailesi için bir an da değişecektir. Komedi, aksiyon ve suç öğelerini muhteşem bir ustalıkla bir araya getiren ve 4k formatıyla izleyebileceğiniz Doctor filminde Nelson Dilipkumar ismi hem yönetmen hem de senarist koltuğundaki isimdir. Sivakarthikeyan, Vinay Rai ve Priyanka Arulmohan isimleri ise yapımın başrol oyuncu kadrosunu oluşturan deneyimli simalardır.
Varun kendinden emin ve çok da tekin olmayan bir ordu doktorudur ancak Varun her ne kadar bir doktor da olsa aynı zamanda bir askerdir. Yani tam bir askeri eğitim alan Varun işinin doktorluk olması sebebi ile bu mevkide kalmaktadır. Çok fazla belaya bulaşmayan ve zaten evlenmek üzere olan Varun nişanlısının korkunç haberi üzerine nişanlısına yardım etmek için harekete geçer.
Varun’un nişanlısının küçük kız yeğeni kaçırılmıştır ve kimse onu bulamamaktadır. Perişan hale gelen aileyi gören Varun hemen olayı araştırmaya başlar. Ancak Varun olayın basit bir kaçırma olayı olmadığını ve kaçırılan küçük kızın aynı bölgede ortadan kaybolan 50 kızdan sadece bir tanesi olduğunu anlar. Böyle bir durum ise ortada ya insan ticareti ya da organ mafyası anlamına gelmektedir. Zaten bir asker olan Varun olaya kendisini dâhil eder ve kendisine bir ekip kurar. Aile üyelerinden oluşturduğu ekip sayesinde Varun bu olayların ardında organ mafyasının olduğunu anlar. Fakat şimdi asıl önemli adım atılmalıdır. Yani bu organ mafyasına sızılmalı, kayıp kız bulunmalı, diğer kızlar kurtarılmalı ve mafyanın lideri de yok edilmelidir. Söylendiği kadar zor olan bu seri işlemler hem hızlı hem de akıllıca yapılmalıdır ve Doctor lakabını alan ordu askeri kahramanımız için bu iş bir akıl oyunundan başka bir şey değildir.