yerli-film
 IMDB Puanı : 6,8/10 

Yapımı : 2017 – Türkiye
Tür : Gerilim , Romantik
Yönetmen : Özcan Deniz
Oyuncular : Özcan Deniz, Aslı Enver, Meryem Uzerli, Osman Wöber, Ayten Uncuoğlu
Senaryo : –
Yapımcı : Şükrü Avşar

Çetin (Özcan Deniz) ve Ece (Aslı Enver) çok mutlu bir çifttir, ancak Çetin’in Sara’dan (Meryem Uzerli) gelen cömert iş teklifini kabul etmesi, ikilinin giderek uzaklaşmasına ve kavgalara neden olacaktır. Sonunda Ece tarafından terkedilen ve ondan haber alamayan Çetin, Sara’yla birlikte olmaya başlar. Ancak yaşadıkları evde bir türlü huzur bulamayacaklardır.
Öteki Taraf filmi, 2011 İspanyol yapımı Karanlık Taraf (La cara oculta, The Hidden Face) filminden uyarlanmıştır.

Rapid

Ok.ru

Moly

Mail.Ru

Vshare

loading...
Film Hakkında Yapılan Yorumlar
nurcan
02 Şubat 2018 - 5:04 pm

Orjinalinden daha güzel olmuş vallahi…

Newcati
03 Şubat 2018 - 3:26 am

Ozcan denizden yonetmen olan ulkede herkesten her sey olur. Eniste baldiz dudukleme, kari koca boynuzlama konusunun otesinde bir film cekemeyen. sesini bile duble eden bir adami birak aktor yonetmen yapan bir ulkeye aciyorum aciyorum, uc kitanin miras yedilerine fena aciyorum.

Akpinar
04 Şubat 2018 - 12:57 am

Simdi cözcanimi izleyecegiz? Yabanci filmlerin cözcanca versiyonundan baska birsey üretemeyen. Adeta cektigi versiyonal filmlere tecevüz eden cözcani begenen varmi o ülkede. Ben nicedir türkiyede yasamiyorum vede her cözcan filmi gördügümde cok iyi bir karar verdigimi düsünüyorum. Mewcati yaptigi yorumda cok hakkli. Fakat cözcan o kadar sIklikla sinemadaki demek ki izleyeni var diye düsünüyorum. Eee böyle izleIciye böyle cözcan. Artik izleyenler utansin

Etiketler