turkce-dublaj
 IMDB Puanı : 6.4/10 

67645ygrdfdgfgggg.jpg

2160p 4K MicroHD NETTE İLK !

Tür :   Aksiyon / Fantastik / Dram
Gösterim Tarihi : 4 Temmuz 2008
Yönetmen : Peter Berg
Senaryo : Vincent Ngo , Vince Gilligan
Yapım : 2008, ABD
Oyuncular

Will Smith (Hancock) , Charlize Theron (Mary Embrey) , Jason Bateman (Ray Embrey) , Lauren Hill (Helikopter Muhabiri) , Daeg Faerch (Michel)
Kahramanlar vardır…super kahramanlar vardır…ve bir de Hancock vardır. Büyük güçle birlikte büyük sorumluluklar da gelir – bunu herkes bilir- tabi Hancock dışında herkes.

Sinirli, uyuşmaz, alaycı ve yanlış anlaşılan Hancock.

İyi niyetli kahramanlar işlerini yapıp sayısız insanı kurtarabilirler, ama her zaman arkalarında insanı hayrete düşürecek kadar hasar bırakırlar. Halk artık bu durumdan usanmıştır. Yerel kahramanlarına minnettar olmakla birlike, Los Angeles’in iyi vatandaşları bu adamı haketmek için ne yaptıklarını merak ederler.

Hancock aslında başkalarının ne düşündüğünü umursayan birisi değildir. Halkla İlişkiler Uzmanı Ray Embrey’in hayatını kurtardıktan sonra alaycı super kahramanımız kendisinin de zayıf bir tarafının olabileceğini farketmeye başlar.Hancock’un bugüne kadar karşılatığı en büyük sorun bu yönüyle yüzleşmek olacaktır. Ayrıca, bu da Ray’in karısı Mary’nin onun işe yaramazın teki olduğu konusundaki ısrarını kırmak için bir fırsattır.

4K Full HD

Openload

Netu


10.986 kişi izledi Kişi İzlemiş
105 Kişi Yorum Yapmış
Film Hakkında Yapılan Yorumlar
aydınmerkezeceyekoysunherkez
28 Mart 2009 - 7:49 pm

flımı sılmısler ızleyemıyoruz ama ben bılıyorum sebebını bu kesın ecenın işi ah ulan ece sen varya hayatımın tek ugrası oldun artık flım bıle ızleme zevkı yasıyamıom senın yuzunden gerııııı…ulan defterlere doymadın mı kı cocuk flımlerıne uzanıyon ::::

kurti
21 Eylül 2009 - 8:15 pm

film nerde ?!?

filmden kel buraya yazi yazanlara gicigim ama bunu atlayamayacagim, sayin site yönetimi, denetlemiyor musunuz böyle seyleri, bu ne ya :S

“aydınmerkezeceyekoysunherkez”

Aragorn
24 Ekim 2009 - 11:48 pm

ya site yönetimi iyisiniz saolun emeğinize sağlıkta bu filmler neden seyredilmiyor verilen linkler bozuk çıkıyor hep..

Mikail
24 Mart 2011 - 8:56 am

tsk

jartiyer
25 Temmuz 2011 - 1:58 pm

Çok güzel bir sayfa istediğim filmleri kolayca buluyorum.

Etiketler
Film Kategorileri<