yerli-film

ImageShack

Tür : Korku / Komedi
Gösterim Tarihi : 6 Ocak 2006
Yönetmen : Ferdi Eğilmez
Senaryo : Kemal Kenan Ergen
Görüntü Yönetmeni : Ertunç Şenkay
Müzik : Cem Erman
Yapım : 2005, Türkiye


Oyuncular

Mehmet Ali Erbil , Seda Sayan , Şafak Sezer , Memet Ali Alabora , Peker Açıkalın , Cengiz Küçükayvaz , Melih Ekener , Kibariye , Hakan Yılmaz , Dost Elver , Sümer Tilmaç , Zihni Göktay , Hamit Haskabal , Tuncay Akça , Deniz Oral , Seçkin Piriler , Halit Akçatepe

Askerliğini bitiren Hababam Sınıfı yuvasına geri döner. Bir türlü iflah olmayan sınıf, Çamlıca Lisesi’nin müdür ve öğretmenlerini yeniden çileden çıkarmak üzeredir.

Okul müdürü Deli Bedri Hababam Sınıfı’nı bu kez kesin göndermek niyetindedir. Karısı Deli Bedriye ve oğlu ile beraber okula taşınır. Türlü numaralarla onlardan kurtulmaya kararlıdır. Deli Bedriye’yi de çok geçmeden düşmanları arasına katan Hababam Sınıfı’nı yeni sürprizler beklemektedir. Okul koridorlarında yeni bir kovalamaca başlar.

Kadrosunu yeni isimler katarak vazgeçilmez karakterleri ile yoluna devam eden film, bu kez korku ve komediyi aynı anda yaşatmayı hedefliyor.

Hababam Sınıfı Üç Buçuk ile İlişkili Filmler:
Hababam Sınıfı Askerde (2004)
Hababam Sınıfı Merhaba (2003)
Hababam Sınıfı Güle Güle (1981)
Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor (1978)
Hababam Sınıfı Tatilde (1977)
Hababam Sınıfı Uyanıyor (1976)
Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı (1975)
Hababam Sınıfı (1974)

Film Hakkında Yapılan Yorumlar
merve
11 Eylül 2009 - 9:07 pm

ya.. filim çok güzel harika bi komedi güle güle maf oldum haaaaaaaaaaaa:) hem herkese tavsiye ederim mükkemelinde ötesinde süper filim:))

Mert***
30 Ocak 2010 - 1:09 pm

VALLA GÜZEL Bİ FİLM BİRDE ALVİN VE SİNCAPLAR 2 NİN TÜRKÇESİNİ VERSENİZ SÜPER OLUR YAW BAŞARILAR EMEĞE SA<YGI ….!!!! xDee Emo*Cixx*Boyzz

sanem
04 Ağustos 2010 - 10:12 am

bu ne biçim bir iş ben anlamadım kaç dakkadır bekliyorum açılmıyo bir flim izleyesimiz var adamı pişman ediyorlar.

halil
05 Ocak 2011 - 9:07 am

BU ÇOCUKLARA YAPILIRMI )))))… BEN BU FİLİMDE OYNASAYDIM ADAMLARI ÖLDÜRÜRDÜM…. ÇOCUKLAR GEREKENİ AZ YAPTILAR ODA YETER ONLARA….SİZ NAPARDINIZ?

Etiketler