yerli-film
 IMDB Puanı : 5.7/10 

gol-zama

Yapımı : 2013 – Türkiye
Tür : Dram
Süre: 103 Dak.
Yönetmen : Cafer Özgül
Oyuncular : Begüm Birgören , Emre Canpolat , Didem Balçın , Cemil Büyükdöğerli , Ayşegül Ünsal
Senaryo : Cafer Özgül
Yapımcı : –Film Türkiye’nin 30’lardaki zamanlarını anlatıyor. Atatürk inklapları sonrası ülke devrimlere adaptasyon sürecindeyken, tıbbiyeli iki arkadaş Ahmet ve Refik Anadolu’yu gezmeye karar verirler. Bir Ege kasabasında eski İttihatçılar’dan Haşim Bey onları konağında misafir eder. Haşim Beyin asosyal ve depresif kızı Elif, ile Refik birbirlerine aşık olurlar. Refik, idealleri uğruna Elif’i bırakıp Avrupa’ya gider. Ahmet de Elif’e tutulmuştur, ona yakın olabilmek için tayinini isteyip kasabaya yerleşir ama Elif’in gözü Refik’ten başkasını görmez ve yıllarca onu bekler. Yıllar sonra Refik, arkadaşının hastalığı dolayısıyla kasabaya tekrar gider ve büyük hesaplaşma başlar.

Part1

Part2

Part3

Mail.Ru


3.223 kişi izledi Kişi İzlemiş
2 Kişi Yorum Yapmış
Film Hakkında Yapılan Yorumlar
Musa Ağacık
09 Nisan 2015 - 1:12 am

Senaryo ilginç lakin oyunculuk sıfır. Filmi izleyene kadar afakanlar bastı. Beyler lütfen biz izleyicileri fıtık etmeden doğru dürüst oyuncularla film çekin… Böyle kötü oyuncularla film çekecekseniz, hiç zahmet etmeyin..

Ati
19 Nisan 2015 - 11:58 am

Musa arkadasa tamamen katiliyorum oyunculuk sifir, Filmdeki gecislerde berbat, Fragamana aldanip izledim ama begenmedim, benim Puanim 3 oda Elifin Babasindan dolayi.

Etiketler
Film Kategorileri<