altyazili
 IMDB Puanı : 6.5/10 

AllAboutWife6

Karım Hakkında Her Şey – All About My Wife İzle , Karım Hakkında Her Şey – All About My Wife Direk İzle , Karım Hakkında Her Şey – All About My Wife Online İzle , Karım Hakkında Her Şey – All About My Wife HD İzle

Filmin Orjinal Adı:Karım Hakkında Her Şey – All About My Wife İzle

Tür:Komedi-Dram
Yapım:2012-Kuze KoreYönetmen:Kyu-Dong Min
Oyuncular: Kwang Soo Lee, Seon-gyun Lee
Film Konusu: İki gencin arasında filizlenen aşk 7 yıl sonra evlilik ile sonuçlanır. Yıllar çok geçmeden ikilinin birbirine karşı olan enerjisi düşmüştür. Karısının dırdırından bitap düşmüş olan Du Hyeon, boşanmak istediğini bile söyleyemeyen acınası bir adam olup çıkmıştır.

Vk.com

Tek Part
[pois-player]http://video.mail.ru/mail/ahmet_tekin/_myvideo/80.html[/pois-player]

[pois-player]http://video.mail.ru/mail/ahmet_tekin/_myvideo/81.html[/pois-player]

Tek part 2

Nowv

Slash


8.158 kişi izledi Kişi İzlemiş
5 Kişi Yorum Yapmış
Film Hakkında Yapılan Yorumlar
angela
26 Aralık 2012 - 3:53 pm

çok güzel bir filmdi konusu …güzel mesajlar veriyor erkeklere, izleyin anlarsınız derim… imdb puanı az olmuş bence

teo
27 Aralık 2012 - 5:49 pm

yoruma istinaden yazıyorum : her zaman erkekler suçludur zaten,değil mi ? bayanlar asla suçlu değildir, yada şöyle mi desem: öyle bir toplumda yaşıyoruz ki, kız çocukları küçük yaştan itibaren hep şımartılarak büyütüldüğünden ve hep onlar aman ağlamasın üzülmesin diyerek haklısın denildiğinden o kız çocuğu büyüdüğünde ve yetişkin bir bayan olduğunda hala sanıyor ki ‘ evet ben her zaman haklıyım’ :) yapmayın Allah aşkına, 30’a yakın şehir gördüm ve inanın ciddi miktarda kız tanıdım hayatımda bu kadar yalan söyleyen,aldatan, parmağında yüzüğü olmadığında bakmayıp bi yüzük takınca o erkekle ilgilenmeyen kız görmedim :)) ve daha niceleri… o yüzden bence artık biraz durup kendinize de bakın. bu yorumu muhtemelen yayınlamayacaksın admin ama olsun en azından sen okumuş oldun :)) ama yayınlarsan ne denli objektif olduğunu da göstermiş olursun. saygılarımla.

a.n.e.m.o.n.e
29 Aralık 2012 - 12:53 pm

teo nun kuyruk acısı var anlaşılan

ahmet
29 Aralık 2012 - 7:23 pm

öyle bir toplumda yaşıyoruz ki, kız çocukları şımartılarak büyütülüyor? argüman büyüsün istemem ama kavanozda yaşıyor teo arkadaş. kız çocuklarının ensest, taciz, tecavüz, dayak ve töre kurbanı oldugu bir ülkede yaşıyoruz. 30 a yakın şehiri anca coğrafya kitabında görmüş. film de güzel, emeğinize sağlık admin.

abc
10 Ocak 2013 - 6:44 pm

kesinlikle izlenmesi gereken bir film

Etiketler
Film Kategorileri<